Ana Sayfa

Firma Profili

Ctp Panel

Ctp Levha

Poliüretan Köpük

İletişim

.

<<  Firma  Profili  >>

.

Firmamız; Frigofirik kasalar, soğuk hava depoları, soğuk odalar ve her tip ürün nakliye kasaları için Ctp Panel üretim sektöründe faaliyet göstermektedir.

Ctp Panel, Ctp levha ve poliüretan köpük ihtiyacına en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.  Geçen zaman içinde, pek çok firma, şahıs  iş adamlarımız ile  kurum ve kuruluşlara başarı ile hizmet vermiştir.

MİSYONUMUZ;

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, Ctp levha üretim sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

 VİZYONUMUZ;

Frigofirik kasalar, soğuk hava depoları, soğuk odalar ve her tip ürün nakliye kasaları için Ctp Panel üretim sektöründe, işçilik ve malzeme kalitesi olarak  ismimizin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak,  Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve bu işler yaptırılmak istendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ;
1- Kalitesi ile müşterilerimizi,
2- Verimliliği ve rekabet gücü ile firmamızı,
3- Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı,
4- Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun,
İhtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir .

 
Vedat GÜDÜL

Firma Sahibi